سینی کابل گالوانیزه، انواع سینی کابل با قیمت مناسب

 

سینی کابل گالوانیزه، آهن و استیل قیمت مناسب 

سینی کابل (cable tray) جهت حفظ، امنیت، غیرقابل دسترس بودن و جداسازی کابلها از هم و جلو گیری از فرسودگی کاربرد دارد. با دو ورق فلزی گالوانیزه و آهن تولید میگردد که سینی کابل گالوانیزه با آبکاری گرم و ضدزنگ مناسب برای محیطهای بیرونی و مرطوب میباشد. سینی کابل آهنی بدلیل سهولت در فرمدهی و تنوع در اتصالات کاربرد زیادی دارد. سینی کابلهای استیل مناسب برای محیطهای اسیدی و شیمیایی.
مزایای سینی کابل مهرفرصنعت 
✅ بادوام و مقاوم در برابر ضربه
✅ مناسب برای محیطهای outdoor و مرطوب
✅ تحمل وزن بالا
✅ دارای خمهای مناسب جهت حفاظت از کابل.
✅ عدم اشتعال قطعات
🔷 سینی کابل indoor از جنس گالوانیزه فابریک و سینی کابل outdoor از جنس گالوانیزه آبکاری شده میباشد.
🔷 عرض استاندارد 10، 15، 20، 25، 30، 40، 50، 60، 70، 80 و ... سانت میباشد. تعداد رابط و ساپورت/نگهدارنده متناسب با حجم کابل مورد استفاده و انتخاب عرض مناسب ارائه میگردد.
مثال: ضخامت ورق سینی کابل با عرض 15 تا 45 سانت حداقل 1.25 یا 1.5 میل میباشد. و ضخامت ورق سینی کابل با عرض 50 و 60 سانت حداقل 1.5 یا 2 میل به بالا میباشد.
سینی کابل توری (مش/مشبک): 
از جنس مفتول آهنی يا استيل که مناسب برای دیتاسنتر/اتاق سرور و محیطهایی که تحت دما و حرارت بیشتری هستند و کابل نیاز به هوارسانی دارند. قیمت این مدل از سینی کابلها گرانتر از سینی کابلهای ورقی گالوانیزه میباشد. 
زانو سینی کابل:
✅ زانو سینی کابل عمودی (رایزری) : در مسیرها و تقاطعهای غيرهمسطح کاربرد دارد. دارای دو مدل داخلی و خارجی میباشد.
✅ زانو سینی کابل افقی : در مسیرهای مختلف و برای تغییر آن از یک سطح به سطح دیگر کاربرد دارد. براي تغيير مسير و نيز در جايي كه كابل ها نياز به كاهش دارند از كاهنده سینی كابل استفاده میشود. این مدل از متعلقات پرمصرف سینی کابل میباشد.
 
نردبان كابل مهرفرصنعت 
جهت مدیریت مسیر کابل و جداسازی کابلها از هم کاربرد دارد. جنس بدنه از گالوانیزه فابریک و گالوانیزه گرم آبکاری شده میباشد. طول 2 متر و 3 متر تولید میگردد. در موقعیتهایی که کابلهای نیاز به هوارسانی و خنک شدن داشته باشد، به جهت عبور هوا و مقاومت بالا از نردبان کابل استفاده میشود. نردبان کابل بصورت جوشی/پیچ و مهره ای و در عرض و ارتفاع مختلف ساخته میشود. چنانچه کابلها جدا از هم باشند، نردبان کابل با ریل بست چنگالی مونتاژ میشود و چنانچه کابلها بصورت فله باشد، با بست کمربندی بسته میشوند.
✅ قیمت و مقاومت کمتری نسبت به سینی کابل دارد.
✅  زمان ساخت و هوارسانی بیشتری نسبت به سینی کابل دارد.
✅ عرض استاندارد نردبان کابل 20، 30، 40 ، 50 ، 60 تا 100 سانت میباشد.
✅ پله نردبان کابل بصورت معمولی و چنگالی میباشد که پله چنگالی جهت ساپورت کردن بست چنگالی و مهار کردن کابل یا لوله کاربرد دارد.
از دیگر محصولات مهرفرصنعت 
 

سینی کابل چیست؟
امروزه در سیم کشی بسیاری از ساختمان هاو اماکن عمومی  از سینی کابل استفاده می کنند و این وسیله برای هدایت کابل ها به کار می رود، لازم به ذکر است که این محصول در تمامی نقاط اعم از سقف، زمین، دیوار، زیر زمین و… قابل مصرف می باشد.
در اغلب مواقع سینی کابل ها از جنس فلز آهن به همراه روکش گالوانیزه ساخته می شوند و بدیهی است که سینی کابل ها در تنوع بسیاری  در شرکت مهرفرصنعت تولید و عرضه شدند.

 

آشنایی با سینی کابل – مهرفرصنعت

سینی کابل چه کاربردی دارد؟وازچه خصوصیاتی برخورداراست
سبب زیبایی و مرتب شدن کابل کشی ها می شود.
در سالم ماندن کابل ها نقش بسزایی دارد.
ایمنی ساختمان را بالا میبرد
رساندن نیروی برق به وسایل مورد نظر
استفاده از سینی کابل در کارخانه های صنعتی، شرکت ها و صنایع مختلف امری ضروری می باشد.
باعث سهولت در تعویض و یا افزایش کابل ها می شود.
کاهش خطرات احتمالی و جلوگیری از برق گرفتگی
انواع سینی کابل برق
سینی کابل انواع مختلفی دارد
1) سینی کابل گالوانیزه
2) سینی کابل ساده
3) سینی کابل مشبک
4) سینی کابل استیل
5) سینی کابل PVC
سینی کابل گالوانیزه چیست

سینی کابل های گالوانیزه در تقسیم بندی، حفاظت و تفکیک سیم ها نقش مهمی را ایفا می کند و لازم به ذکر است که این وسیله در طول، عرض، عمق، ضخامت و نوع آبکاری متنوعی عرضه می شود.
سینی کابل گالوانیزه فابریک: این وسیله در برابر زنگ زدگی مقاومت خوبی دارد و در محیط های فضای بسته قابل استفاده می باشد و در کابل کشی های کارخانه ها، پتروشیمی ها، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، تونل ها و بیمارستان ها استفاده فراوانی می شود.
سینی کابل آبکاری
سینی کابل آبکاری، عملیاتی است که آهن و فولاد را با لایه نازکی از فلز روی پوشش می دهند که این کار از زنگ زدگی جلوگیری می کند و همان طور که از نامش هم مشخص است در تمیز شدن سینی کابل ها هم بسیار موثر می باشد.
سینی کابل آبکاری گرم: بدیهی است در هنگامی که بر روی سینی کابل ها فرایند های پانچ، جوش کاری و برش صورت می گیرد، سبب آلودگی بسیاری می شود و امکان دارد که زیبایی آن را تحت تاثیر قرار دهد اما اصلا جای نگرانی نیست به دلیل این که آبکاری گرم باعث تمیز شدن و یک نواخت شدن سطوح سینی کابل می شود و از زنگ خوردگی این محصول هم جلوگیری می کند.
سینی کابل آبکاری سرد: در اکثر مواقع این فرایند در کارخانه های تولید ورق صورت می گیرد و دیگر نیازی نیست که افراد آن را به مراکز مربوطه ارسال کنند و روش کار هم به این صورت است که مقداری نمک را بر روی محلول های آبی یا اسیدی می ریزند و سپس بر روی قطعات مورد نظر خود اسپری کنید و در انتها با قطعات تمیز و یک نواخت رو به رو خواهید شد.

سینی کابل ساده
در سینی کابل های ساده هیچ پستی بلندی دیده نمی شود و به اصلاح به آن غیر مشبک گفته می شود و کارخانه های بسیاری کاربرد دارد.
سینی کابل مشبک
این محصول از پانچ های فراوانی تشکیل شده است و نام دیگر آن سینی کابل شیاردار است که در محیط هایی که حرارت متوسط ایجاد می شود، کاربردی ویژه دارد.

درپوش سینی کابل

درپوش سینی کابل از جنس ورق فولادی گالوانیزه فابریک است و آبکاری گرم آن توسط شرکت مهرفرصنعت  تولید می گردد و از مقاومت فوق العاده ای برخوردار می باشد و به همین دلیل هم شما به راحتی می توانید در محیط های شرجی و مناطق شمالی از آن بهره ببرید.
شاید برای شما هم سوال باشد که به چه وسیله ای می توانیم کاور سینی کابل را سوراخ کنیم؟ در پاسخ باید گفت به کمک دستگاه تمام اتوماتیک سی ان سی صورت می گیرد و برای خم کاری آن هم از دستگاه نیمه اتوماتیک کمک می گیریم.
لازم به ذکر است که این محصول در محیط های بسیاری از قبیل نیروگاه ها و صنایع فولاد و سیمان، پتروشیمی ها، خطوط تولید کارخانه ها و… به کار می رود.

وظیفه کاور سینی کابل یا همان درپوش سینی کابل محافظت از کابل ها می باشد و بدیهی است که در خطوط تولید، امکان زخمی شدن کابل توسط براده یا دیگر تجهیزات یا ضربه بر روی کابل وجود دارد؛ به خصوص در مسیر های کابل کشی به صورت زمینی یا دیواری این اتفاق بسیار رخ می دهد.
شرکت مهرفرصنعت تولید کننده سینی کابل برق گالوانیزه استاندارد

استاندارد ضخامت ورق سینی کابل برق
سینی کابل های استاندارد در بسیاری از ساختمان ها استفاده می شود و برای جا به جایی و حفاظت کابل ها بسیار موثر می باشد و قابل استفاده در محیط های سر باز و سر پوشیده می باشد.
سینی کابل ها به طور استاندارد در پهنای 50، 100، 150، 200، 250، 300، 400، 500، 600، 700 و 800 میلی متر ساخته می شود که باید با ارتفاع سینی و ضخامت آن متناسب باشد.
اگر سینی کابل ها در ضخامت کمتر از یک میلیمتر ساخته شوند با مشکلات متعددی رو به رو خواهند شد و محصول مقاومت و فرم و شکل اصلی خود را از دست می دهد.
خم سینی کابل
از مهم ترین و اساسی ترین مراحل در تولید و تهیه سینی کابل می توان به خم کاری آن اشاره کرد که ابتدا میزان آن باید به خوبی تخمین زده شود و بعد در دستگاه NC  قرار می گیرد و باید توجه داشت که بر حسب نیاز عملیات خم کاری را انجام دهیم و اگر در این مرحله دقت و توجه کافی را نداشته باشیم، سبب می شود که به سیم کشی های برق آسیب فراوانی را وارد کنیم؛ سینی کابل ها با دو، چهار یا شش خم تولید و عرضه می شوند.

ارتفاع سینی کابل
اگر سینی کابل ها در ارتفاع بسیار کم یا زیاد ساخته شوند امکان دارد که بدون استفاده بمانند؛ چرا که کابل های برق مناسب آن نیستند به همین دلیل بهتر است که در ارتفاع های 4, 6, 8, 10, 15  و 20  ساخته شوند.
پانچ کاری ورق گالوانیزه
به طور خلاصه به سوراخ کردن فلزات پانچ کاری گفته می شود که در تعیین حفره و شکل فلزات نقش مهمی را ایفا می کند و لازم به ذکر است که توسط دستگاه های متفاوت این عملکرد مسیر می شود.
محاسبه سینی کابل استاندارد
با توجه به سایز کابل و نوع کابل که به صورت فشار قوی یا فشار ضعیف می باشد و همچنین متراژ کابل مجاز، ابعاد سینی کابل از جمله ارتفاع و عرض سینی کابل طبق استاندارد تعیین می گردد؛ سپس متناسب با عرض سینی کابل و حجم کابل کشی ضخامت ورق مشخص می شود و در نهایت محاسبه قیمت سینی کابل استاندارد صورت می گیرد.
لیست قیمت سینی کابل-سینی کابل ارزان قیمت-مهرفرصنعت
همان طور که خودتان هم می دانید سینی کابل ها از تنوع بسیاری برخوردار هستند و همین مورد سبب می شود که قیمت آن هم با توجه به ارتفاع، ضخامت و ..متغیر باشد؛ اما به طور کلی می توان گفت که قیمت آن بسیار مقرون به صرفه می باشد.
سایر تولیدات شرکت مهرفرصنعت 
نردبان کابل از فلز ساخته شده است و در بین آن هم ریلی وجود دارد که سایر قطعات را به یکدیگر متصل کرده است و برای سهولت سیم کشی و هدایت کابل به کار می رود و از این وسیله در موقعیت های عمودی و افقی استفاده می شود اما بدیهی است که در وضعیت عمودی کاربرد بیشتری دارد؛ چرا که وزن کمتری را متحمل می شود.

ساخت قطعات صنعتی
شرکت مهرفرصنعت متناسب با اقتضای روز صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و فولاد و سیمان و نیاز روز افزون کشور به قطعات صنعتی با بکار گیری مواد اولیه مرغوب و ماشین آلات پیشرفته و طراحی های بروز توسط مهندسین ماهر پا به عرصه تولید تجهیزات برق صنعتی و محصولات ضد انفجار و تولید قطعات خاص و مورد نیاز سایر شرکت ها نهاده است .برخی از تولیدات شرکت مهرفرصنعت عبارتند از گلند کابل ،نردبان کابل ،بست اسپرینکلر ،ساپورت تاسیسات ،جعبه آتشنشانی،باکس ضد آب ، سینی کابل و نردبان کابل همچنین می توان 
به برخی از محصولات ضد انفجار مانند گلند ضد انفجار ،جانکشن باکس ضد انفجار و روشنایی ضد انفجار اشاره کرد.
مراحل تولید سینی کابل قدرت
1) انتخاب ورق سینی کابل
2) سوراخ کاری و برش سینی کابل
3) خم کاری سینی کابل
4) جوش کاری سینی کابل

متعلقات سینی کابل
تولید انواع متعلقات سینی کابل که شامل رابط، زانو، سه راهی، چهار راهی، تبدیل سینی … می باشد که قابلیت نصب در دیوار و زمین را دارد.
استاندارد کابل کشی روی سینی کابل
هدف اصلی استفاده از سینی کابل در ساختمان های بزرگ تجاری و مسکونی نظم بخشیدن به کابل کشی  و سهولت در عیب یابی می باشد؛ بنابراین باید طبق استاندارد کابل ها روی سینی کابل قرار گیرند. قبل از کابل کشی ، عرض و ارتفاع  سینی کابل و متراژ آن باید متناسب با حجم کابل مورد استفاده مشخص شود و باید بطور صحیح  بصورت افقی زیر سقف به فاصله حدود 30 الی 50 سانتی متر نصب گردد، بهتر است از ساپورت یا همان نگهدارنده در طول سینی کابل به فاصله یک متر استفاده شود.
 پس از نصب صحیح سینی کابل و شروع کابل کشی بهتراست در صورت سرد بودن هوا برای جلوگیری از ترک برداشتن کابل ها، آن ها را در محیط های گرم قرار بدهیم. در صورت امکان کابل ها، در سینی کابل نباید بر روی یکدیگر قرار گیرند و با توجه به نوع و کاربرد کابل ها که می تواند کابل شبکه، کابل فشار قوی و یا کابل فشار ضعیف باشد از جداکننده جهت جداسازی آنها استفاده گردد؛ زیرا سبب تداخل می شود بنابراین توصیه می شود هر کدام به صورت مجزا به موازات یکدیگر کشیده شوند. زمانی که کابل ها به صورت مرتب در سینی کابل قرار گرفت باید توسط بست کمربندی پلاستیکی به آن محکم شوند.
سینی کابل استیل مهرفرصنعت- قیمت مناسب
از مرغوب ترین سینی های کابل، می توانیم به سینی استیل یا همان نگهدارنده کابل استیل اشاره کنیم که از ورق استنلس استیل 304 و 316 تولید می شود که در برابر محیط های اسیدی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد و در صنایع غذایی و شیمیایی رواج بسیاری دارد؛ سینی های استیل در ضخامت های یک میل تا یک و نیم میل ساخته می شوند و در انواع پانچ دار و بدون پانچ عرضه می شوند.

سینی کابل PVC
این سینی ظاهری بسیار شکیل دارد و به علت مقاومت بسیار بالا آن در محیط های مرطوب و باز و در مقابل اسید های شیمیایی کاربرد دارد و هرگز به زنگ زدگی و پوسیدگی دچار نمی شود؛ لازم به ذکر است که امکان نصب نگهدارنده کابل PVC به صورت آسان و سریع موجود می باشد.
ترانکینگ کابل چیست ؟
 
ؤبه مجموعه ای از کانال ها و محفظه های در بسته، ترانکینگ کابل گفته می شود که برای سیم کشی، شبکه های کامپیوتری، تلفن سانترال و .. به کار می رود.
این ابزار جایگزین سایر روش های سنتی از قبیل سیم کشی است که مشکلات فراوانی را به همراه خود داشت و سلامت و امنیت سیم ها را تحت تاثیر قرار می داد؛ اما امروزه به منظور مرتب شدن کابل ها از ترانکینگ بهره می بریم.
شباهت ترانکینگ کابل با سینی کابل چیست ؟
سینی کابل و ترانکینگ کابل ها هر دو در حفظ و نگهداری سیم ها نقش مهمی ر ایفا می کنند و از برق گرفتگی و سایر حوادث هولناک هم جلوگیری می کنند.
هر دو وسیله سبب سهولت در تعویض و یا افزایش کابل ها می شوند و در محیط های متفاوت اعم از کارخانه های صنعتی و شرکت ها کاربرد ویژه ای دارند وهر دو دارای جنس یکسان می باشند.
متعلقات ترانکینگ کابل
ترانکینگ ها سیستم نوین سیم کشی است که در بسیاری از مراکز هم مورد استفاده قرار می گیرد و از اجزای تشکیل دهنده آن می توان به زوایای داخلی، خارجی و تخت، مسدود کننده و قطعه اتصال اشاره کرد.

سی چنل گالوانیزه چیست ؟

سی چنل از ابزار های بسیار مهم و اساسی است که در صورت فقدان آن با مشکلات متعددی رو به رو می شویم و امکان دارد که شما هم با وظایف آن آشنایی نداشته باشید اما به طور خلاصه می توان گفت که وظیفه نگهدارنده و یا ساپورت کننده بست های دو تکه ای را دارد.
 

از جمله روشهای هدایت ، انتقال و محافظت از سیم و کابل در تعداد بالا و در یک مسیر مشخص استفاده  از سینی کابل می باشد.

شرکت مهرفرصنعت  به عنوان یکی از تولیدکنندگان سیستمهای محافظ کابل نظیر سینی کابل، نردبان کابل و ....، سعی در ارائه محصولات با کیفیت و منطبق بر استانداردهای روز دنیا دارد.
کارخانه تولیدی این شرکت ، با بهره گیری از نیروی متخصص و کارآزموده و خطوط مکانیزه تولید، اقدام به تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل و متعلقات آنها، نموده است.

سینی کابل 

سینی کابل 
گالوانیزه

در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت

سه راه
(اتصالات سینی کابل گالوانیزه)

در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت

زانو 
(اتصالات سینی کابل گالوانیزه)

در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت

چهارراه
(
اتصالات سینی کابل گالوانیزه)

در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت

سینی کابل  گالوانیزه سه راه (اتصالات سینی کابل گالوانیزه) زانو  (اتصالات سینی کابل گالوانیزه) چهارراه (اتصالات سینی کابل گالوانیزه)
 

 

پول باکس


پول باکس از جنس گالوانیزه

در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامتجعبه تقسیم سیم و کابل


جعبه تقسیم

با انواع ورق های فلزی و یا  گالوانیزه
در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت

جعبه تقسیم

با انواع ورق های فلزی و یا  گالوانیزه
در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت


 

 

داکت تاسیسات


داکت تاسیساتی از جنس گالوانیزه

در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامتریل بست

ریل بست 

با انواع ورق های ف

ظلزی و یا  گالوانیزه
در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت

ریل بست 

با انواع ورق های فلزی و یا  گالوانیزه
در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت

نبشی 40*40 ضخامت 2.5mm


فلاشینگ بام


فلاشینگ بام

با انواع ورق های فلزی و یا  گالوانیزه
در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت

فلاشینگ بام 

با انواع ورق های فلزی و یا  گالوانیزه
در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت

ورق فلاشینگ و نحوه کاربری فلاشینگ - نصب ساندویچ پانل - ساندویچ پانل مجتمع  صنعتی ماموت –
 
 
انواع مختلف فلاشینگ ، نمای فلاشینگ ، فلاشینگ نما ، فلاشینگ هلالی ، فلاشینگ  پله دار ، فلاشینگ ، فلاشینگ آیینه ای ، فلاشینگ سقف شیروانی ، فلاشیگ ساندویچ  پنل بایگانی -


نردبان کابل یا لدر 


لدر یا نردبان کابل از جنس گالوانیزه

در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت

اتصالات لدر یا نردبان کابل از جنس گالوانیزه

در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت

اجرای سینی کابل – سینی کابل

لدر کابل | لدر کابل چیست | جنس و کابرد لدر کابل | قیمت لدر کابل سال98 -  پترو صنعت آنارام
 


ورق کاری - پانچ کاری و خم کاری

خدمات ورق کاری با انواع ورق های فلزی یا  گالوانیزه

در انواع سایز(پهنا)
وانواع بلندی(دو خم ، سه خم،چهار خم)
و انواع ضخامت


خدمات خمکاری و برشکاری و نورد انواع ورق های فلزی - انواع ورق

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش سینی کابل  گالوانیزه در ابعاد استاندارد ، با کیفیت مورد نظر  و قیمت مناسب ،  با شرکت تماس حاصل فرمایید .

سینی کابل و نردبان کابل واتصالات آن

در برق رسانی ساختمان‌ها و بناهای صنعتی و تجاری  برای حفاظت از کابل‌های برق روکش دارو توزیع توان و همچنین سیستم‌های مخابراتی از سیستم سینی کابل و یا نردبان کابل استفاده می‌شود. سینی کابل و نردبان کابل به عنوان جایگزینی برای سیم کشی باز و یا سیستم کاندوئیت استفاده می‌شود. در اماکن صنعتی و تجاری از سیستم سینی کابل و نردبان کابل بدلیل امکان نظارت دقیق بر روند کابل کشی به‌صورت گسترده استفاده می‌شود. همچنین استفاده از روش سینی کابل و نردبان کابل، بدلیل قرارگیری کابل‌ها بر روی سینی کابل و یا نردبان کابل به‌جای عبور دادن آن‌ها از داخل لوله های برق (کاندوئیت)، در مواردی که تغییر در روند کابل کشی لازم است، بسیار مناسب است. سینی کابل و نردبان کابل هر دو برای نظم بخشیدن و زیبایی سیم کشی‌ها به‌ویژه در ساختمان‌های بزرگ بسیار کاربرد
سینی کابل چیست: کابل‌ها و سیم‌های روکش دار را در تمامی طول مسیرش نگهداری و محافظت می‌کند. طول استاندارد سینی کابل عموما 3 متر است. سینی کابل به‌گونه‌ای ساخته و مهندسی شده‌ که بسیار مقاوم است. سینی کابل گالوانیزه فابریک دربرابر پوسیدگی و خرابی مقاوم و دارای ظاهری تمیز و مناسب برای مکان‌هایی که در معرض دیدهستند، می‌باشند. بعضی از آن‌ها نیز گالوانیزه گرم هستند که علاوه بر طول عمر و مقاومت در برابر پوسیدگی و خرابی، می‌توان از آن‌ها در فضای باز و بیرون هم استفاده کرد. اتصلات سینی کابل شامل: زانویی سینی کابل، سه راهی سینی کابل، چهارراهی سینی کابل، رایزر سینی کابل، ردیوسر سینی کابل و

نردبان کابل چیست 

نردبان کابل عموما به عنوان قدرتمندترین  نوع محصولات نگهداری و محافظت از کابل‌ها و سیم‌کشی‌ها در نظر گرفته می‌شود. نردبان کابل بیشتر در مکان‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که سیم کشی به‌صورت عمودی انجام می‌شود. نردبان کابل می تواند از فولاد، استیل، آلومینیوم یا به صورت گالوانیزه ساخته شود. برای پشتیبانی تعدادزیادی از کابل های سنگین برای مسافت‌های طولانی، نردبان
 نردبان کابل بهترین گزینه است که به سرعت نصب شده و در عین حال قدرتمند است و عمر طولانی‌تری خواهد داشت. طول استاندارد برای نردبان کابل ۳ تا ۶ متر می‌باشد. نردبان کابل دارای اتصلات و ملحقاتی است شامل زانویی نردبان کابل، سه راهی نردبان کابل،چهارراهی نردبان کابل، رایزر نردبان کابل، ردیوسر نردبان کابل و... .

انتخاب سینی کابل و نردبان کابل مناسب و پرقدرت 

باتوجه به اینکه صنایع مختلف در تمام جهان به سینی کابل و یا نردبان کابل نیاز خواهند داشت، درک صحیح از انتخاب درست مواد برای تولید سینی کابل و نردبان کابل به منظور کاربرد در محدوده دمایی متغیر برای جلوگیری از آسیب‌های جدی و هزینه‌بر در طولانی مدت ضروری است. بعضی از دستورالعمل‌های کلی در مورد انتخاب مواد مناسب برای ساخت سینی کابل در کاربرد با دماهای بسیار پایین در زیر آورده شده است
سینی کابل از جنس فولاد ضد زنگ برای دمای ۳۰۰ درجه فارنهایت (۱۸۴- درجه سانتیگراد)
سینی کابل از جنس آلومینیوم برای دمای منفی ۲۰۰ درجه فارنهایت (۱۲۹- درجه سانتیگراد)
سینی کابل از جنس فایبر گلاس برای دمای منفی ۱۰۰ درجه فارنهایت (۷۳- درجه سانتیگراد)
سینی کابل از جنس فولاد کم کربن برای دمای منفی ۲۰ درجه فارنهایت (۲۹- درجه سانتیگراد)
آلومینیوم، فایبرگلاس، فولاد و فولاد ضد زنگ، همه از جمله مواد قابل دسترس برای ساخت سینی کابل و نردبان کابل هستند. این مواد در دمای محیط (۰ درجه تا ۱۰۰ درجه فارنهایت) به خوبی عمل می‌کنند. با این حال، زمانی که محدوده این درجه حرارت از بین می‌رود، مواد شروع به واکنش متفاوت می‌کنند. با کاهش درجه حرارت، استحکام کششی مواد به طور معمول افزایش می‌یابد، در حالی که طول عمر آن معمولا کاهش می‌یابد. به عبارت دیگر، فلزات در تغییرات دمایی قوی‌تر و ضعیف‌تر می‌شوند. در زیر، جنس مواد سازنده سینی کابل به ترتیب از کم‌اثر‌ترین تا مؤثرترین موارد ذکر شده‌اند.

سینی کابل و نردبان کابل فایبر گلاس

اگرچه با کاهش دما، فایبرگلاس کمتر تغییر شکل می‌یابد، اما فایبر‌گلاس دوره گذار انعطاف‌پذیری به شکنندگی را به اندازه فولاد کم کربن نشان نمی‌دهد. به همین علت، سینی کابل فایبرگلاس تنها نیاز به یک افزایش جزئی (۱۰٪) در قدرت استحکام حین طراحی دارد و این افزایش و تغییر، آن را انتخاب بسیار مناسبی برای آب و هوای سرد می‌کند.

سینی کابل و نردبان کابل آلومینیوم

سینی کابل آلومینیومی از لحاظ استحکام دارای مزیت متمایزتری نسبت به سینی کابل فولادی کم کربن در محیط‌های بسیار سرد است. در دمای منفی ۱۲۱ درجه فارنهایت ، عملکرد آلومینیوم به همراه افزایش ۱ درصدی طول عمر ۶٪ افزایش می‌یابد. این فرایند باعث می‌شود که انعطاف‌پذیری آلومینیوم بسیار بیشتر و بهتر از فولاد کم‌کربن که هیچ دوره گذار از انعطاف پذیری به شکنندگی ندارد، باشد. سردترین دمای طبیعی که تاکنون ثبت شده است دمای منفی ۱۲۹ درجه فارنهایت (۸۹- درجه سانتیگراد) است که در سال ۱۹۸۳ در پایگاه روسی وستوک در قطب جنوب ثبت شد . سینی کابل و نردبان کابل آلومینیومی با پوشش سخت فولاد ضد زنگ می‌تواند به‌راحتی در این نوع محیط به کار گرفته شود.

سینی کابل و نردبان کابل فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ مؤثرترین ماده برای مقابله با دمای پایین است. فولاد ضد زنگ هیچ تغییری از فاز انعطاف‌پذیری به شکنندگی در دماهای پایین (حتی تا ۴۰۰- درجه فارنهایت) را نشان نمی‌دهد و یک ماده عالی برای دمای انجماد است. برای انتخاب جنس ماده تشکیل دهنده سینی کابل و نردبان کابل برای استفاده در دماهای پایین ملاحظات فراوانی وجود دارد بنابراین با یک بررسی دقیق از محیط زیست و مواد موجود، مطمئن شوید که یک سینی کابل مناسب برای موقعیت‌های مختلف تهیه کرده‌اید.

سینی کابل و نردبان کابل فولادی

سینی کابل و نردبان کابل فولادی با کاهش دما، محصولات فولادی با کربن پایین، با رسیدن به یک نقطه دمایی خاص انعطاف‌پذیری خود را به آرامی از دست می‌دهند، در این نقطه خاص که محدوده دما بسیار کاهش می‌یابد ، بیش از ۵۰٪ انعطاف‌پذیری، به سرعت از بین می‌رود. این نقطه، نقطه تغییر فاز یا انتقال از فاز انعطاف‌پذیری به شکنندگی نامیده می‌شود و در تمام فولادهای غیر‌فلزی و فولاد کم‌کربن رخ می‌دهد. بسته به کیفیت فولاد، انتقال می‌تواند در هر نقطه از ۳۲+ تا ۴۰- درجه فارنهایت رخ دهد. اگر هر بخش از سیستم سینی کابل و نردبان کابل در معرض ضربه یا لرزش قرار نگیرد، می‌تواند در دماهای پایین به خوبی عمل کند، اما به هرحال کنترل این نوع نیرو‌های دینامیکی می‌تواند بسیار دشوار باشد. به همین دلیل، توصیه ما این است که از سینی‌های فولادی کم‌کربن در دمای زیر 0 درجه فارنهایت (۱۸- درجه سانتیگراد) استفاده نشود چرا که ممکن است نیروهای ضربه‌ای وجود داشته باشد.

دیگر محصولات مهرفرصنعت 

ساپورت تاسیسات 
نردبان کابل 
سینی کابل 
جعبه آتشنشانی
 

شرکت مهرفرصنعت، تولید جعبه آتش نشانی ، جعبه آتش نشانی، ساپورت تاسیسات، بست ساپورت تاسیسات، سینی کابل، درب ضد سرقت، تابلو برق، هود و گاز، بست اسپرینگلر، رک، قیمت جعبه آتش نشانی، ابعاد استاندارد جعبه آتش نشانیجعبه آتش نشانی مهرفرصنعت، قیمت جعبه آتش نشانی، جعبه آتش نشانی استیل، انواع سینی کابل، قیمت سینی کابل، ساپورت سینی کابل، تولیدکنندگان سینی کابل، کاتالوگ سینی کایل، استاندارد سینی کابل، سینی کابل گالوانیزه گرم، سایز سینی کابل،