نردبان کابل


نردبان کابل که اسم دیگرش لدر است برای سیستم کابل کشی در رایزها یا شافت های برقی رسانی داخل ساختمان به کار می رود.
در ساختمان ها و مکان های عمومی برای حفاظت از کابل های برق رسانی از سیستم نردبان کابل استفاده می کنند.این نردبان کابل امکان حفاظت و نظارت دقیق بر روند کابل کشی را به ما می دهد.نردبان کابل امکان مدیریت کم هزینه سیستم های کابلی را به ما می دهد.که می توانند علاوه بر نگهداری و حفاظت و امنیت سیم ها و کابل های برق امکان عبور دادن سیم های فراوان در یک راه مشخص را فراهم می کند.این کابل ها با سرعت فراوان نصب می شوندومقاوم هستند و می توانند کابل های بزرگ را نیز در فضاهای گسترده حفظ کنند.و بازه عمر طولانی تری نیز دارند. علت مقاوم بودن این نردبان ها جنس آن ها می باشد.که از جنس فولاد ،آلمینیوم،استیل و یا گالونیزه تولید می شوند.نردبان کابلی که در شرکت مهرفرصنعت تولید می شود از آن دسته تجهیزات می باشد که بسیار مفید وکارآمد بود وطرفداران زیادی در ساختمان سازی دارد و در اکثر پروژها از آن استفاده می شود.سینی کابل  مهرفرصنعت  با سابقه سالها حضور دراین صنعت توانسته تجربیات بسیاری کسب کند ، از این رو با ارایه بهترین قیمت نردبان کابل در بازار و همچنین کیفیت مناسب محصولات ( نردبان کابل ) توانسته تا حدی رضایت مشتریان را به جود جلب کند 
نردبان كابل به منظور سهولت و تنظيم مسير كابل و نيز تفكيک كابل ها از يكديگر در طول مسير خاص در متراژهای گوناگون دو و سه متری به دو صورت نردبان كابل گالوانيزه فابريک و نردبان كابل گالوانيزه گرم آبكاری توليد و عرضه ميگردد. در جاهايي كه كابل نياز به هواخوری و جريان هوا و خنک شدن دارد به جای سيني كابل گالوانیزه از نردبان كابل استفاده ميشود. خرید نردبان کابل گالوانیزه از شرکت مهرفرصنعت برای خرید و استعلام قیمت محصولات از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید .
 
تولید کننده انواع نردبان کابل آلومینیومی
نردبان كابل آلومینیومی به دو صورت جوشی و پیچ و مهره ای مونتاژ مي شود و در عرض های متغير با ارتفاع گوناگون توليد ميشود در جايي كه كابل ها بايد از يكديگر تفكيک شوند بايد نردبان كابل با ريل بست چنگالی مونتاژ شود تا بتوان كابل ها را از هم جدا كرد اما جايي كه نيازی به جداسازی نيست و كابل ها به صورت فله روی هم و با بست كمربندی بسته ميشوند نياز به ريل چنگالي نخواهد بود.
نردبان کابل چیست ؟
در محيط هايی كه مسير كابل دارای دما و حرارت زياد مي باشد كابل احتياج به خنك شدن دارد از نردبان كابل گالوانيزه استفاده ميشود. كه هم داراي مقاومت بالايی مي باشد و هم قابليت عبور هوا را دارد كه موجب گرم شدن و آتش گرفتن كابل نمي شود نردبان كابل از لحاظ توليد مدت زمان بيشتری براي ساخت زمان مي برد اما ورق كمتری مصرف ميشود لذا حدود قيمت كمتری دارد. نردبان كابل به دو صورت گرم و سرد توليد ميشود و در دو سايز دو متری و سه متری عرضه ميگردد. نردبان كابل در عرض های مختلف از قبيل نردبان كابل عرض ٢٠ سانتيمتر نردبان كابل عرض ٣٠ سانتيمتر نردبان كابل عرض ٤٠ سانتيمتر نردبان كابل عرض ٥٠ سانتيمتر نردبان كابل عرض ٦٠سانتيمتر … تا نهايت نردبان كابل عرض يک متری پله هاي نردبان كابل به دو صورت پله معمولي و پله چنگالي توليد ميشود كه پله چنگالي به منظور ساپورت كردن بست چنگالي و مهار كردن كابل و يا لوله در نردبان كابل مورد استفاده قرار ميگيرد.
مشخصات فنی نردبان کابل برق 
لدر كابل و يا همان نردبان كابل (lader kable) از لحاظ مقاومت استقامت كمتري نسبت به سيني كابل دارد اما از لحاظ عبور و مرور هوا وجريان آن خيلي راهكار ساده اي براي خنک شدن كابل و سد راه محكمي براي جلوگيري از آتش سوزی ميباشد.این محصول در سایز های متنوعی و با توجه به سفارش مشتری ساخته میشود.پله های موجود در نردبان کابل معمولاً با حفظ فاصله های ۲۵ سانتیمتری نسبت به یکدیگر ساخته میشوند اما به درخواست مشتری این فواصل قابل تغییر هستند ،شاخه های نردبان کابل به صورت ۲ متری ساخته میشوند ، در صورتی که سینی کابل پارسیان این محصولات را به صورت سفارشی تولید میکند امکان این نیز وجود دارد که شاخه ها با ساز 3 متری نیز تولید شود.
طریقه مونتاژ نردبان کابل گالوانیزه گرم
نردبان كابل به دو صورت جوشی و پيچ و مهره اي مونتاژ ميگردد:
نردبان كابل جوشی
نردبان كابل پيچ و مهره ای بعد از توليد با پيچ و مهره مونتاژ ميگردد.
نردبان كابل پيچ و مهره ای پس از توليد ستون و پله بوسيله پيچ ومهره به يكديگر متصل و مونتاژ ميشود اما نردبان كابل جوشي كه مورد نظر ماست پس ازتوليد پله نردبان و ستون به بوسيله جوش co2 به هم جوش داده ميشود دراين روش ممكن است نردبان ازلحاظ ظاهري زياد شكيل نباشد ولي از لحاظ مقاومت و كيفيت خيلي بالاتر از نردبان كابل پيچ و مهره اي ميباشد لذا پيشنهاد ما حدالمقدور استفاده از نردبان كابل جوش شده ميباشد اگرچه توليد اين نوع نردبان كابل زحمت بيشتري براي ما دارد.