جعبه آتش نشانی ایستاده ، جعبه آتش نشانی دیواری با قیمت مناسبشرکت مهرفرصنعت علاوه بر مجری پروژه های صنعتی ، طراحی ، مشاوره و ارائه هرگونه صنایع فلزی  بویژه تولید جعبه آتش نشانی در ایران را عهده دار میباشد .
تولید این محصولات با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا با دقت بسیار بالایی انجام گرفته که این امر ضمن ایجاد مقاومت بالا، ظرافت و زیبایی قابل توجهی را برای محصولات ایجاد کرده است. امکان تولید جعبه های سفارشی در انواع مدل ها و ابعاد استاندارد با کیفیت مورد نظر و قیمت مناسب امکان پذیر است .


جعبه آتش نشانی ایستاده 

 

جعبه های آتش نشانی ایستاده تک کابین فلزی فایر باکس

با رنگ الکترو استاتیک
با ابعاد مختلف(سفارشی)

 

 

جعبه های آتش نشانی ایستاده تک کابین فلزی هوزیل

با رنگ الکترو استاتیک
با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه های آتش نشانی ایستاده دو کابین فلزی هوزیل

با رنگ الکترو استاتیک
با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه آتش نشانی   جعبه آتش نشانی جعبه آتش نشانی

جعبه های آتش نشانی ایستاده تک کابین استیل فایرباکس

با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه های آتش نشانی ایستاده دو کابین استیل فایرباکس

با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه های آتش نشانی ایستاده تک کابین استیل هوزیل

با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه های آتش نشانی ایستاده دو کابین استیل هوزیل

با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه آتش نشانی جعبه آتش نشانی جعبه آتش نشانی جعبه آتش نشانیجعبه آتش نشانی دیواری 

جعبه های آتش نشانی دیواری تک کابین فلزی فایر باکس

با رنگ الکترو استاتیک
با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه های آتش نشانی دیواری دو
کابین فلزی فایر باکس

با رنگ الکترو استاتیک
با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه های آتش نشانی دیواری تک کابین فلزی هوزریل

با رنگ الکترو استاتیک
با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه های آتش نشانی دیواری دو کابین فلزی هوزریل

با رنگ الکترو استاتیک
با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه آتش نشانی جعبه آتش نشانی جعبه آتش نشانی جعبه آتش نشانی

جعبه های آتش نشانی دیواری تک کابین فلزی استیل فایر باکس

با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه های آتش نشانی دیواری دو
کابین فلزی استیل فایر باکس 

با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه های آتش نشانی دیواری تک کابین فلزی استیل هوزیل

با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه های آتش نشانی دیواری دو کابین فلزی استیل هوزیل

با ابعاد مختلف(سفارشی)

جعبه آتش نشانی جعبه آتش نشانی جعبه آتش نشانی جعبه آتش نشانیجهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش تولید جعبه آتش نشانی فلزی و استیل در ابعاد استاندارد ، با کیفیت مورد نظر  و قیمت مناسب ،  با شرکت تماس حاصل فرمایید .

ابعاد استاندارد جعبه آتش نشانی

ابعاد استاندارد جعبه آتش نشانی جعبه های آتش نشانی دارای ابعاد استاندارد نیستند . بر اساس سفارش مشتری و فضا قابل سفارش میباشند . در هنگام سفارش باید دقت داشته باشید . ابعاد مورد نظر شما با قرقره آتش نشانی که قرار است در جعبه آتش نشانی نصب شود تناسب داشته باشد .

جعبه آتش نشانی چیست؟

جعبه های آتش نشانی همانطور که از نام آن پیداست محفظه های است جهت نگهداری تجهیزات اطفاء حریق که درون آنها معمولاً قرقره های نگهدارنده شیلنگ آتش نشانی و کپسول های اطفاء حریق قرار میگیرد.

استاندارد نصب: می بایست کف جعبه در ارتفاع ۱۲۰ سانتی متر از کف تمام شده روی دیوار یا درون آن  نصب گردد.
 
محل نصب: می بایست در محل هایی نصب گردد که کاملاً قابل رویت باشد .

 مناسب ترین مکان استقرار، مبادی ورودی و خروجی ساختمان.

 عموماً در راهروها ، نزدیک پله های فرار و درب های خروج نصب می شود.

لازم به ذکر است که این جعبه ها هرگز نباید در فرو رفتگی ها و پشت دیوارها نصب گردند .

جعبه های آتش نشانی می بایست به گونه ای نصب گردند تا قابلیت اطفاء حریق تا شعاع ۲۰ متر را داشته باشند.

همچنین نباید فاصله جعبه های آتش نشانی از یکدیگر بیش از ۳۰ متر باشد.


نصب جعبه آتش نشانی
نصب جعبه آتش نشانی باید در مناطق خاصی انجام شود که سهولت دسترسی را برای تمامی افراد داشته و بعلاوه مورد رؤیت عموم باشد. جعبه های آتش نشانی معمولا در مجاورت ورودی و خروجی ساختمان نصب می شود. بهترین مکان برای نصب جعبه آتش نشانی ورودی های ساختمان و راه پله های اضطراری است.
جعبه آتش نشانی معمولا به صورت افقی یا عمودی و در فاصله 130 سانتی متری از زمین بر روی دیوار نصب می شود. اینکه چه تعداد جعبه آتش نشانی در هر طبقه نصب می شود بستگی به وسعت آن طبقه دارد اما در کل فواصل بین جعبه های آتش نشانی در یک ساختمان نباید بیش از 30 متر باشد.

انواع شبکه جعبه آتش نشانی
جعبه آتش نشانی در دو شبکه خشک و تر ارائه می شود:
  1. شبکه خشک جعبه آتش نشانی
  2. شبکه تر جعبه آتش نشانی
 
شبکه خشک جعبه آتش نشانی
سیستم خشک جعبه آتش نشانی به لوله آب شهری متصل نیست. آب مورد نیاز این سیستم از طریق تانکر آب موجود در ماشین های آتش نشانی تأمین می شود. از این رو ورودی این سیستم همواره نزدیک درب ورودی ساختمان در طبقه همکف نصب می گردد تا در صورت لزوم به تانکر ماشین آتش نشانی نصب شده و آب پمپاژ شود. از آنجایی که در این شبکه در لوله ها آب وجود ندارد به آن شبکه خشک می گویند.

شبکه تر جعبه آتش نشانی
سیستم تر جعبه آتش نشانی مستقیم به لوله آب شهری متصل است و هرگاه شیر نازل باز شود آب جریان پیدا می کند. این سیستم کل ساختمان را از زیرزمین تا پشت بام پوشش می دهد. تمام خروجی های موجود در تمامی طبقات ساختمان را پوشش می دهد. از آنجا که این شبکه به آب شهری متصل است همواره در لوله آب وجود دارد و به همین دلیل به آن  شبکه تر گویند.


انواع و اقسام جعبه های اتشنشانی 

جعبه آتش نشانی تک درب فلزی


این نوع از جعبه های اتشنشانی  
در ابعاد مختلف و به صورت روکار و توکار ساخته میشود. 
با شیلنگ های برزنتی و شیلنگ های لاستیکی (قرقره هوزریل) مورد استفاده قرار میگیرد.
 
بهترین تجهیز برای اطفاء حریق در ساختمان های مسکونی و تجاری و واحد های صنعتی و انبار های کالا و غیره
 
جعبه های آتش نشانی
 
یا همان
 
فایر باکس FIRE BOX
 
می باشد.
 
جعبه های آتش نشانی همانطور که از نام آن پیداست محفظه های است جهت نگهداری سیستم های اطفاء حریق که درون آنها معمولاً قرقره های نگهدارنده شیلنگ آتش نشانی و کپسول های اطفاء حریق ابزار های امدادی و ... قرار میگیرند.
 

جعبه آتش نشانی دوقلو فلزی

جعبه آتش نشانی دوقلو دارای دو محفظه یکی برای نگهداری کپسول آتش نشانی و دیگری برای نگهداری قرقره و شیلنگ است که اغلب به صورت توکار استفاده می شود. جعبه آتش نشانی دوقلو در ابعاد مختلفی و با ضخامت ورق متفاوت ساخته می شود. در ابتدا جعبه های آتش نشانی دوقلو دارای قفل و کلید بودند اما بعدها به دلیل افزایش سرعت عمل برای بازکردن درب جعبه در شرایط حساس قفل های سامسونتی روی کار آمدند.


جعبه آتش نشانی دو کابین

جعبه آتش نشانی دو کابین مهرفرصنعت یکی از محصولات پرکاربرد این شرکت میباشد  که می تواند به صورت خالی یا همراه با تجیهزات ارائه گردد. محتویات جعبه آتش نشانی دوکابین می تواند شامل شلنگ، قرقره و نازل باشد. جعبه آتش نشانی دوکابین دارای لوله نواری هست که باعث می شود آب با فشار بسیار زیاد به بیرون منتقل شود که در اطفاء حریق آتش سوزی های بزرگ در کارخانجات و پالایشگاه ها و ... بسیار کاربردی است.

شرکت مهرفرصنعت، تولید جعبه آتش نشانی ، جعبه آتش نشانی، ساپورت تاسیسات، بست ساپورت تاسیسات، سینی کابل، درب ضد سرقت، تابلو برق، هود و گاز، بست اسپرینگلر، رک، قیمت جعبه آتش نشانی، ابعاد استاندارد جعبه آتش نشانیجعبه آتش نشانی مهرفرصنعت، قیمت جعبه آتش نشانی، جعبه آتش نشانی استیل، انواع سینی کابل، قیمت سینی کابل، ساپورت سینی کابل، تولیدکنندگان سینی کابل، کاتالوگ سینی کایل، استاندارد سینی کابل، سینی کابل گالوانیزه گرم، سایز سینی کاب


جعبه آتش نشانی تک کابین

فروش جعبه اتش نشانی و کپسول اطفاء حریق - جعبه اتش نشانی

در این نوع جعبه آتش نشانی درب کابین ازچپ یا راست بازمی شود، نوع لولا در این جعبه آتش نشانی (تک کابین)اشپیل استیل و نوع جوش،جوش Co2 می باشد. نمای خارجی تمام فلز یا شیشه ۴ میل ونوع قفل ،قفل کلید سرخود است . نوع بازو در این جعبهدر تیپ A ریگلاژی و در تیپ Bجوشی می باشد . نوع بسته بندی پلاستیک و در ابعاد آن در عرض ۶۰ ارتفاع ۷۰ و عمق۱۸ وبا پوشش رنگ الکترو استاتیک است .

جعبه آتشنشانی دو کابین


شرکت مهرفرصنعت

جعبه آتش نشانی دو کابین مهرفرصنعت یکی از محصولات پرکاربرد این شرکت میباشد که می تواند به صورت خالی یا همراه با تجیهزات ارائه گردد. محتویات جعبه آتش نشانی دوکابین می تواند شامل شلنگ، قرقره و نازل باشد. جعبه آتش نشانی دوکابین دارای لوله نواری هست که باعث می شود آب با فشار بسیار زیاد به بیرون منتقل شود که در اطفاء حریق آتش سوزی های بزرگ در کارخانجات و پالایشگاه ها و ... بسیار کاربردی است.